Kulturalny Sopot

Kolejny monodram powstaje w teatrze BOTO

Na premierę monodramu Magdaleny Bochan-Jachimek „Złota Rybka przed 40-tką” zaprasza teatr BOTO. Aktorka jest autorką tekstu swojego najnowszego spektaklu, a także jego reżyserką. Spektakle grane będą 26 i 27 stycznia, o godz. 19.00.

Poeci Polskiej Piosenki w Sopocie

Poeci Polskiej Piosenki w Sopockie. Edycja 1 – Osiecka / Młynarski / Przybora Wasowski, to pierwsza edycja nowego projektu Teatru na Plaży i zarazem pierwszy tematyczny weekend 2019 r. w sopockim teatrze. Wszystko to w dniach 25-27 stycznia.

„Mewa na patyku”. Opowieści z życia sopocian

Sopot lat powojennych to miasto niezwykle barwne, wielokulturowe, w którym przeplatają się losy ludzi przybyłych z różnych stron kraju. Ich historie, doświadczenia i wspomnienia tworzą wyjątkową i fascynującą opowieść, której możemy być świadkami. Wszystko dzięki najnowszej książce „Mewa na patyku” autorstwa Barbary Caillot i Aleksandry Karkowskiej. Spotkanie autorskie odbędzie się 25 stycznia o godz. 17.30 w Muzeum Sopotu.

Koncert pamięci Prezydenta Pawła Adamowicza w Sopocie

W związku z tragicznymi wydarzeniami w Gdańsku, Polska Filharmonia Kameralna Sopot zmienia termin i program koncertu w kościele św. Jerzego w Sopocie, który planowany był na 19 stycznia. Koncert odbędzie się 20 stycznia o godz. 15.00 w kościele św. Jerzego i dedykowany będzie pamięci Prezydenta Pawła Adamowicza. Program koncertu został dostosowany do okoliczności i powagi sytuacji.

[IMPREZA ODWOŁANA] Performerzy w PGS

Państwowa Galeria Sztuki w Sopocie zaprasza na Dwubiegunowe Międzynarodowe Spotkania Performerów w Sopocie. Tegoroczna, siódma już edycja imprezy, odbędzie się 18 i 19 stycznia. Kurator: Arti Grabowski.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...