Rzeczywistość zaskakuje. Nie daj się zaskoczyć – zrób cytologię

Dwie młode uśmiechnięte dziewczyny stoją przy ścianie
Fot. Pixabay

To hasło kampanii promującej profilaktykę raka szyjki macicy wśród mieszkanek województwa pomorskiego, organizowanej przez spółkę COPERNICUS Podmiot Leczniczy, w ramach projektu „Profilaktyka raka szyjki macicy szansą na wydłużenie aktywności zawodowej kobiet”.

Jeżeli jesteś w wieku 25-59 lat i w ciągu ostatnich trzech lat nie miałaś wykonywanej cytologii w ramach programu przesiewowego finansowanego przez NFZ, skorzystaj z darmowej cytologii. To szybkie i bezbolesne badanie. Może namówisz mamę, ciocię, siostrę czy koleżankę? Możecie zrobić coś dla swojego zdrowia!

Zapisać się można na stronie Cytologia - umów badanie lub zadzwonić na Infolinię, tel. 58 727 01 30

Projekt rozpoczęty w 2018 r. oferuje edukację w zakresie profilaktyki nowotworowej oraz bezpłatne badanie cytologiczne mieszkankom naszego województwa.

Współfinansowany jest przez Unię Europejską w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego dla Województwa Pomorskiego na lata 2014-2020.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...