Zdalna nieodpłatna pomoc prawna i poradnictwo obywatelskie

Waga a w tle siedzi prawnik
Fot. Freepik

W związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju i utrudnieniami w korzystaniu przez osoby uprawnione z nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego stacjonarnie w Punktach, we współpracy z partnerską organizacją pozarządową uruchomiony został kanał komunikacji zdalnej, gdzie poprzez platformę Skype możliwe będzie uzyskanie pomocy - wsparcie udzielane jest woluntarystycznie i w systemie "poza-ustawowym".

W związku ze zmieniającą się sytuacją epidemiologiczną w kraju i utrudnieniami w korzystaniu przez osoby uprawnione z nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego stacjonarnie w Punktach, we współpracy z partnerską organizacją pozarządową uruchomiony został  kanał komunikacji zdalnej, gdzie poprzez platformę Skype możliwe będzie uzyskanie pomocy. Wsparcie udzielane jest przez wolontariuszy i w systemie "poza-ustawowym".

Na stronie internetowej Instytutu Aktywizacji Regionów znajduje się link do komunikacji za pomocą Skype.

Profil do komunikacji: NPP-NPO PORADNICTWO PRAWNE I OBYWATELSKIE

W razie pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu mailowego: prawo2020@o2.pl

Czytaj również:

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...