Aktywny Sopot

Lekkoatleci SKLA z medalami Halowych Mistrzostw Polski

Młodzi lekkoatleci Sopockiego Klubu Lekkoatletycznego zajęli pierwsze miejsca w klasyfikacji medalowej Halowych Mistrzostw Polski 2024.

Bieg Inki uczci pamięć Danuty Siedzikówny

Sopocki Bieg im. Inki rozpocznie się w sobotę, 2 marca 2024 r., o godzinie 12.00. Start zaplanowano u podnóża Łysej Góry. Bieg Inki wpisuje się w obchody Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Zapisy trwają.

Sopoccy sportowcy uhonorowani

Sopocka żeglarka i żeglarze Maja Dziarnowska, Paweł Tarnowski i Stanisław Trepczyński spotkali się z Magdaleną Czarzyńską-Jachim, pełniącą funkcję prezydentki Sopotu, która uhonorowała ich sportowe sukcesy. Spotkanie odbyło się w poniedziałek, 12 lutego br. Wcześniej podziękowania i gratulacje odebrał również Aleksander Frankowski z Trefla Sopot.

Halowe Mistrzostwa Pomorza w skokach przez przeszkody

Sezon zimowy to bardzo aktywny czas na sopockim Hipodromie, a zawody konne odbywają się tam średnio dwa razy w miesiącu. W dniach 16-18 lutego br. będą to Halowe Mistrzostwa Pomorza w skokach. Dla kibiców wstęp wolny.

Pobiegnij zimą po zdrowie. Zapisy trwają

Zimowe bieganie po plaży rozpoczęte! W sobotę, 17 lutego 2024 r., sopocki MOSiR zaprasza na kolejny bieg po plaży. Odbędzie się pod hasłem „Zimą po Zdrowie na 6 km”. Zapisy trwają. Całość zakończy się biegiem marcowym, który wyłoni zwycięzców cyklu w ośmiu kategoriach wiekowych i w kategorii OPEN.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...