Kulturalny Sopot

Rocky na scenie

W ramach cyklu Off Poland // Off Polska w Teatrze na Plaży 9 czerwca obejrzeć będzie można spektakl „Rokcy Babloa” w wykonaniu Teatru Alatyr.

O ciszy w Dworku Sierakowskich

„Nie dotykając ciszy” to tytuł wystawy malarstwa Jana Sołeckiego, którą w czerwcu oglądać będzie można w dworkowej Galerii Sztuki. Wernisaż odbędzie się we wtorek, 29 maja, o godz. 18.00. Ekspozycję prac J. Sołeckiego będzie można oglądać codziennie w godz. 12.00-18.00 do 1 lipca. Wstęp jest wolny.

Noc Bibliotek w Sopotece

Tegoroczna Noc Bibliotek 9 czerwca upłynie pod hasłem „RzeczpospoCzyta”. A co czyta Polska? Albo: co czytać powinna? To, co wartościowe, otwierające, poszerzające horyzonty. Mając to na uwadze, z okazji wielkiego czytelniczego święta Biblioteka Sopocka proponuje lekturę poruszającą, inspirującą i niezwykle ciekawą – żywe książki.

SuperHity w Operze Leśnej

Polsat SuperHit Festiwal 2018, podczas którego widzowie usłyszą najlepsze i najpopularniejsze przeboje polskiej muzyki oraz zobaczą swoich ulubionych wykonawców, zagości w dniach 25-27 maja na deskach Operze Leśnej.

Biblioteka Sopocka pracuje pełną parą. I zdobywa nagrody!

Miejska Biblioteka Publiczna w Sopocie po raz kolejny została nagrodzona. Tym razem otrzymała doroczną Nagrodę Sezonu Wydawniczo-Księgarskiego IKAR 2018 w kategorii Biblioteka, przyznawaną przez Polskie Towarzystwo Wydawców Książek od 1995 r.

Ochrona danych osobowych

Zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. informuję, iż Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Gmina Miasta Sopotu z siedzibą przy ul. Tadeusza Kościuszki 25/27, 81-704 Sopot, reprezentowana przez: Prezydenta Miasta Sopotu.
Czytaj dalej...